Quickly Fitness

Detajet e produktit

product
Quickly Fitness
Kapsula bimore
star star star star star
*A megadott ár csak a kiválasztott piacra (Kosovo) érvényes, más helyről történő Rendelje meg ezen feltételek mellett nem lehetséges.
78 EUR   39 EUR

Kapsula që synojnë përshpejtimin e metabolizmit dhe krijimin e ndjenjës së ngopjes. Përdorimi i vazhdueshëm ju lejon të prishni depozitat e yndyrës dhe të konsumoni më shpejt kaloritë e tepërta. Është i përshtatshëm për atletët si një shtesë diete.

1 Paketim
78 EUR 39 EUR
2 Paketim
128 EUR 64 EUR
3 Paketim
148 EUR 74 EUR
Produkte të tjera

Ilaçi bimor që keni kërkuar

Gjithçka që duhet të dini për Quickly Fitness

Dita 1: Do të vini re se në mëngjes zgjoheni të pushuar dhe të freskët.
info
Dita 10: Jeni në humor të mirë, keni humbur pak peshë, keni veshur rroba 1numer më të vogla.
info
product
info
Dita 21: Trupi juaj është rinovuar, pesha e trupit tuaj është ulur, kilogramët e tepërt janë zhdukur.
info
Dita 28: Keni humbur shumë peshë, vishni disa rroba më të vogla, seksi, të gjithë janë të çmendur pas jush!

Si përdoret Quickly Fitness?

  • Pini Fitness Shpejt çdo ditë.
  • 1 kapsulë 60 minuta pas ngrënies.
  • Kohëzgjatja e rekomanduar e trajtimit është 30 ditë

Pse është Quick Fitness kaq efektiv?

  • KOENZIM Q10: Zbërthen yndyrën nënlëkurore, largon toksinat e dëmshme për trupin dhe papastërtitë. Ai stimulon qelizat dhe parandalon plakjen e tyre të parakohshme.
  • L-KARNITIN: Përshpejton metabolizmin dhe në këtë mënyrë rrit konsumin e kalorive për t'i kthyer ato në energji.
  • VITAMIN E: Redukton nivelet e glukozës dhe kolesterolit në gjak, gjë që redukton oreksin dhe çon në humbje të shpejtë të peshës.

Avantazhet e blerjeve me ne

product-benefit-icon

Dërgesë e shpejtë dhe falas

Nëse produktin e dëshiruar e kemi në magazinë, dërgesa bëhet brenda 1 deri në 2 ditë pune.

product-benefit-icon

Blerje 100% e sigurt

Ne zëvendësojmë dhe rimbursojmë të gjithë shumën e blerjes në rast pakënaqësie.

product-benefit-icon

Pagesa me para në dorëzim

Ne ofrojmë mundësinë e pagesës me para në dorë gjatë dërgimit të paketave.