Prostamid

Detajet e produktit

product
Prostamid
Përzierje çaji bimor
star star star star star
*A megadott ár csak a kiválasztott piacra (Kosovo) érvényes, más helyről történő Rendelje meg ezen feltételek mellett nem lehetséges.
78 EUR   39 EUR

Çaji bimor redukton mundësinë e inflamacionit dhe zhvillimit të mëtejshëm të prostatitit. Është i përshtatshëm për të gjitha moshat dhe mund të konsumohet pa pengesa me terapitë e rekomanduara më parë të mjekut. Përdoret për trajtim. Ilaci natyror qe e keni kerkuar.

1 Paketim
78 EUR 39 EUR
2 Paketim
128 EUR 64 EUR
3 Paketim
148 EUR 74 EUR
Produkte të tjera

Ilaçi bimor që keni kërkuar

Gjithçka që duhet të dini për Prostamid

VEPRIM I SHPEJTË DHE EFEKTIV: Reduktimi i simptomave të dhimbshme që nga fillimi i trajtimit
info
VEPRIM EFEKTIV PA EFEKTE ANËSORE: Teknologjia e sofistikuar lejon marrjen e një koncentrati të pastër kristal të bimëve mjekësore pa papastërti dhe papastërti
info
product
info
PRODUKTI ËSHTË HIPOALERGJIK: Ndryshe nga shumica e antibiotikëve dhe ilaçeve të tjera për prostatitin
info
PARANDALIMI KOMPLEKS: Efekti intensiv në indet e prostatës ka një efekt të përgjithshëm të dobishëm. Më shumë forcë, energji, libido dhe potencë.

Përgatitja e çajit Prostamid është shumë e thjeshtë:

  • Shtoni tre lugë çaji në 2 dl ujë të ftohtë
  • Uji i çajit duhet të zihet deri në valë dhe të lihet të ftohet në një tenxhere të mbuluar
  • Merrni Prostamidin pas ngrënies
  • Nuk rekomandohet të konsumohet më shumë se 3 herë në ditë

Prostamidi është efektiv falë përbërjes së tij plotësisht organike

  • Rrënja e hithrës: Largon përkeqësimin e prostatitit, zvogëlon inflamacionin, shkatërron mikroorganizmat patogjenë. Forcon ereksionin.
  • Gjethet e veshit: Forcon muret e enëve të gjakut, lehtëson rënkimin
  • Gjethet e thuprës: Përshpejtojnë rikuperimin e sistemit urogjenital, parandalojnë zhvillimin e tumoreve të prostates
  • Gjethja e majdanozit: Parandalon ngecjen në enët e gjakut dhe traktin urinar. Rrit nivelin e testosteronit
  • Rozmarina: Rrit libidon. Rikthen elasticitetin dhe përshkueshmërinë e enëve të gjakut. Zgjat remisionin dhe parandalon rikthimin e prostatitit

Avantazhet e blerjeve me ne

product-benefit-icon

Dërgesë e shpejtë dhe falas

Nëse produktin e dëshiruar e kemi në magazinë, dërgesa bëhet brenda 1 deri në 2 ditë pune.

product-benefit-icon

Blerje 100% e sigurt

Ne zëvendësojmë dhe rimbursojmë të gjithë shumën e blerjes në rast pakënaqësie.

product-benefit-icon

Pagesa me para në dorëzim

Ne ofrojmë mundësinë e pagesës me para në dorë gjatë dërgimit të paketave.