PreNutra

Detajet e produktit

product
PreNutra
Përzierje çaji bimor
star star star star star
*A megadott ár csak a kiválasztott piacra (Kosovo) érvényes, más helyről történő Rendelje meg ezen feltételek mellett nem lehetséges.
78 EUR   39 EUR

Një produkt dietik natyral, i krijuar për të mbështetur shëndetin e grave shtatzëna. Është një pije bimore pa gluten që mund të përdoret edhe nga nënat në gji. Përbërja bimore e kësaj pije nuk ka efekte të padëshiruara. Nëse keni një shtatzëni me rrezik të lartë, konsultohuni me mjekun tuaj përpara se të përdorni produktin. Nuk rekomandohet për gratë shtatzëna që përdorin hollues gjaku.

1 Paketim
78 EUR 39 EUR
2 Paketim
128 EUR 64 EUR
3 Paketim
148 EUR 74 EUR
Produkte të tjera

Ilaçi bimor që keni kërkuar

Gjithçka që duhet të dini për PreNutra

Mos e përdorni në rast të mbindjeshmërisë ndaj ndonjërit prej përbërësve të produktit.
info
Suplementet dietike nuk janë zëvendësim i një diete të ekuilibruar dhe një stili jetese të shëndetshëm.
info
product
info
Sipas përvojave të deritanishme të përdoruesve, PreNutra është një nga hapat e rëndësishëm në përditshmërinë e një gruaje shtatzënë.
info
Është i sigurt për t'u përdorur në çdo fazë të shtatzënisë.

Mënyra e aplikimit:

  • Thithni një lugë çaji në 2 dl ujë, ziejini derisa të vlojë, lëreni të ftohet (10-15 minuta) në një enë të mbuluar me përzierje të herëpashershme dhe më pas kullojeni.
  • Çaji mund të pihet i nxehtë ose i ftohtë sipas dëshirës. Nëse dëshironi, mund të shtoni sheqer, ëmbëlsues ose qumësht.
  • Për efekt optimal, mund të pini 2-3 gota në ditë. Një paketë është e mjaftueshme për një muaj përdorim.

Përbërja:

  • Gjethe luleshtrydhe (Fregaria vesca officinalis);
  • Fruta trëndafili (Rosa canina);
  • Gjethe balsami (Melissa officinalis);
  • Gjethe luleradhiqe (Taraxacum officinalis);
  • Lule kamomili (Chamomilla flos);
  • Gjethe nenexhiku (Mentha piperita);
  • Rrënjë xhenxhefili (Zingii officinalis).

Avantazhet e blerjeve me ne

product-benefit-icon

Dërgesë e shpejtë dhe falas

Nëse produktin e dëshiruar e kemi në magazinë, dërgesa bëhet brenda 1 deri në 2 ditë pune.

product-benefit-icon

Blerje 100% e sigurt

Ne zëvendësojmë dhe rimbursojmë të gjithë shumën e blerjes në rast pakënaqësie.

product-benefit-icon

Pagesa me para në dorëzim

Ne ofrojmë mundësinë e pagesës me para në dorë gjatë dërgimit të paketave.