Omni Potent

Detajet e produktit

product
Omni Potent
Përzierje çaji bimor
star star star star star
*A megadott ár csak a kiválasztott piacra (Kosovo) érvényes, más helyről történő Rendelje meg ezen feltételek mellett nem lehetséges.
78 EUR   39 EUR

Omni Potent është një preparat i përbërë nga përbërës bimorë të zgjedhur me kujdes, i formuluar me synimin për të mbështetur shëndetin e meshkujve. Formula u krijua me kujdes për t'i siguruar çdo njeriu kujdes dhe vëmendje nga natyra.

*Produkti është aktualisht i padisponueshëm.

Përgatitja bimore që po kërkoni

Gjithçka që duhet të dini për Omni Potent

Omni Potent përmban përbërës bimorë të zgjedhur me kujdes që funksionojnë në favor të meshkujve!
info
Produkti është i destinuar për meshkujt që gëzojnë marrëdhënie të shëndetshme intime.
info
product
info
Pavarësisht stilit të jetesës, situatave stresuese, ky çaj është një suplement i rutinës suaj të përditshme.
info
I përbërë nga përbërës bimorë të zgjedhur me kujdes, Omni Potent sjell një kombinim unik të shijeve dhe ekstrakteve aromatike bimore.

Si të përdorni Omni Potent?

  • Hidhni një lugë të madhe me 3 dl ujë të nxehtë dhe shtoni një majë piper dhe kanellë, lëreni të qëndrojë për 15 minuta në një enë të mbuluar duke e përzier herë pas here dhe më pas kullojeni. Pihet gjatë ditës 1 dl tri herë në ditë para ushqimit.

Përbërësit:

  • Shqopa e detit (Satureiae montanae herba), balsam limoni (Melissa folium), rozmarina (Rosmarini folium), hithra (Urtica dioica), borzilok (Basilici herba).

Avantazhet e blerjeve me ne

product-benefit-icon

Dërgesë e shpejtë dhe falas

Nëse produktin e dëshiruar e kemi në magazinë, dërgesa bëhet brenda 1 deri në 2 ditë pune.

product-benefit-icon

Blerje 100% e sigurt

Ne zëvendësojmë dhe rimbursojmë të gjithë shumën e blerjes në rast pakënaqësie.

product-benefit-icon

Pagesa me para në dorëzim

Ne ofrojmë mundësinë e pagesës me para në dorë gjatë dërgimit të paketave.