O Caps

Detajet e produktit

product
O Caps
Kapsula bimore
star star star star star
*A megadott ár csak a kiválasztott piacra (Kosovo) érvényes, más helyről történő Rendelje meg ezen feltételek mellett nem lehetséges.
78 EUR   39 EUR

Një preparat i bazuar në beta karoten, vitaminë C, zink dhe vitaminë E, përbërja e të cilit është e destinuar për personat me dëmtim të shikimit. Nëpërmjet veprimit të tij, ai mund të ndikojë në lehtësimin e presionit në sy.

1 Paketim
78 EUR 39 EUR
2 Paketim
128 EUR 64 EUR
3 Paketim
148 EUR 74 EUR
Produkte të tjera

Përgatitja bimore që po kërkoni

Gjithçka që duhet të dini për O Caps

Sistemi i syve është një nga sistemet më të rëndësishme të trupit tuaj, prandaj duhet t'i kushtoni vëmendje të veçantë.
info
Përdoruesit e kënaqur të këtij produkti pohojnë se pas një kohe përdorimi, kanë vërejtur fokus më të mirë, lehtësim të thatësisë dhe acarimit, si dhe shikim më të qartë.
info
product
info
O Caps është një nga produktet që për shkak të përbërjes së tij është një zgjedhje e mirë dhe e zgjuar në kujdesin e shikimit tuaj.
info
Nëse jeni duke luftuar me simptomat e sëmundjeve të syrit, duhet të ndërmerrni hapin tjetër për t'i kontrolluar ato.

Mënyra e përdorimit:

  • Përdorni një kapsulë midis vakteve një ose dy herë në ditë.
  • Nuk duhet të tejkalohen dozat e rekomanduara ditore.
  • Produkti nuk është i destinuar për personat me mbindjeshmëri ndaj përbërësve, fëmijët, gratë shtatzëna dhe ato në laktacion.

Përbërësit e këtij preparati janë me bazë bimore:

  • Beta carotene - një antioksidant që shndërrohet në vitaminë A në trupin e njeriut, një nga rolet më të rëndësishme të të cilit është ruajtja e shëndetit të syve;
  • Vitamina C – mbron grupet e ndjeshme sulfo-hidroksile të proteinave në sy nga oksidimi;
  • Zinku - ka një efekt anti-inflamator;
  • Vitamina E – një tjetër përbërës që zvogëlon rrezikun e kataraktit

Avantazhet e blerjeve me ne

product-benefit-icon

Dërgesë e shpejtë dhe falas

Nëse produktin e dëshiruar e kemi në magazinë, dërgesa bëhet brenda 1 deri në 2 ditë pune.

product-benefit-icon

Blerje 100% e sigurt

Ne zëvendësojmë dhe rimbursojmë të gjithë shumën e blerjes në rast pakënaqësie.

product-benefit-icon

Pagesa me para në dorëzim

Ne ofrojmë mundësinë e pagesës me para në dorë gjatë dërgimit të paketave.