Mikoherb

Detajet e produktit

product
Mikoherb
Krem me bazë bimore
star star star star star
*A megadott ár csak a kiválasztott piacra (Kosovo) érvényes, más helyről történő Rendelje meg ezen feltételek mellett nem lehetséges.
78 EUR   39 EUR

Një preparat natyral me efekt parandalues të infeksioneve mykotike të thonjve, të cilat për shkak të veprimit të parakohshëm mund të përhapen në pjesën tjetër të trupit. Qëllimi i tij është humbja e plotë e të gjitha zonave të prekura nga myku dhe rritja e një pllake të re, të shëndetshme të thonjve, pas përdorimit të përgjegjshëm dhe të vazhdueshëm.

1 Paketim
78 EUR 39 EUR
2 Paketim
128 EUR 64 EUR
3 Paketim
148 EUR 74 EUR
Produkte të tjera

Ilaçi bimor që keni kërkuar

Gjithçka që duhet të dini për Mikoherb

Ekstrakti i luleve të kamomilit: Ndalon përhapjen e infeksioneve mykotike. Do të largoni kruajtjen dhe të gjitha qelizat që tashmë janë prekur nga infeksioni. Ju gjithashtu do të shmangni përsëritjen e infeksionit.
info
Ekstrakti i gjetheve të sherebelës: Rregullon funksionimin e gjëndrave të djersës dhe aktivitetin e baktereve që shkaktojnë erën e keqe të këmbëve, edhe te njerëzit e shëndetshëm. Ka një efekt antiseptik, zbut lëkurën dhe ka një aromë të këndshme lulesh që do të zgjasë për një kohë të gjatë.
info
product
info
Aloe Vera: Zbut lëkurën dhe eliminon qerimin e lekures.
info
Ekstrakti i gjetheve të ullirit Ulliri Europian: Ka një efekt ftohës dhe një aromë të këndshme.

Si mund të përcaktohet një "infeksion kerpudhor "?

 • Lëkura e këmbëve duket sikur është gërvishtur me shkumës
 • Errësim i lëkurës së këmbëve dhe midis gishtërinjve
 • Deformimi i thoit dhe heqja e tije
 • Inflamacion i thonjve, skuqje dhe kruajtje

Çlirim intensiv nga të gjitha pasojat e kërpudhave:

 • Redukton kruajtjen
 • Redukton djersitjen e këmbëve
 • Zbut dhe lemon lëkurënu
 • Largon në mënyrë efektive zonat problematike
 • Redukton qërimin e lëkurëse
 • Rimëkëmb zonat e prekura të lëkurës
 • Sigurisht që shkatërron infeksionet mykotike
 • Parandalimi i infeksioneve mykotike

Avantazhet e blerjeve me ne

product-benefit-icon

Dërgesë e shpejtë dhe falas

Nëse produktin e dëshiruar e kemi në magazinë, dërgesa bëhet brenda 1 deri në 2 ditë pune.

product-benefit-icon

Blerje 100% e sigurt

Ne zëvendësojmë dhe rimbursojmë të gjithë shumën e blerjes në rast pakënaqësie.

product-benefit-icon

Pagesa me para në dorëzim

Ne ofrojmë mundësinë e pagesës me para në dorë gjatë dërgimit të paketave.