Intimo Tea

Detajet e produktit

product
Intimo Tea
Përzierje çaji bimor
star star star star star
*A megadott ár csak a kiválasztott piacra (Kosovo) érvényes, más helyről történő Rendelje meg ezen feltételek mellett nem lehetséges.
78 EUR   39 EUR

Çaji bimor përdoret për të përmirësuar shëndetin e sistemit riprodhues tek gratë. Mund të veprojë për të parandaluar inflamacionin e mundshëm dhe dhimbjet menstruale. Ka një efekt pozitiv në (në) fertilitet.

*Produkti per momentin eshte ne munges.

Ilaçi bimor që keni kërkuar

Gjithçka që duhet të dini për Intimo Tea

Normalizon ciklin menstrual dhe stabilizon nivelet e hormoneve
info
Përmirëson funksionin e vezoreve, rrit sasinë e vezëve.
info
product
info
Ai lehtëson gjendjen gjatë menopauzës dhe PMS dhe ngadalëson procesin e plakjes në menopauzë
info
Zvogëlon madhësinë e rritjeve (cista, polipe, etj.)

Përgatitja e çajit Intimo Tea është shumë e thjeshtë:

  • Bëjeni si çaj të zakonshëm: një lugë gjelle për 600 ml pije
  • Lëreni të qëndrojë për 15-20 minuta
  • Pini IntimoTea 3-4 herë në ditë dhe problemet "femerore" do t'ju lënë për një kohë të gjatë.

Intimotea. Krijuar nga natyra. E bërë nga njeriu.

  • Kantarioni lufton inflamacionin, ka veprim antimikrobik, rikthen mikroflora e kanaleve seksuale
  • Marigoldi lehtëson dhimbjet në bark, largon shqetësimet e shkaktuara nga ndryshimet hormonale
  • Pluslavica normalizon pak ekuilibrin e estrogjenit dhe progesteronit, stabilizon ciklin menstrual, rikthen funksionin e ovulacionit, përmirëson fertilitetin
  • Lulja e lepurit rigjeneron qelizat endometriale, largon papastërtitë, stimulon furnizimin me gjak në organet e legenit
  • Pluskavica zvogëlon madhësinë e rritjeve, parandalon shfaqjen dhe rritjen e tumoreve beninje dhe malinje
  • Sherebela qetëson trupin, rikthen rezervat e tij të energjisë, normalizon gjumin, lehtëson reagimet ndaj streseve të përditshme

Avantazhet e blerjeve me ne

product-benefit-icon

Dërgesë e shpejtë dhe falas

Nëse produktin e dëshiruar e kemi në magazinë, dërgesa bëhet brenda 1 deri në 2 ditë pune.

product-benefit-icon

Blerje 100% e sigurt

Ne zëvendësojmë dhe rimbursojmë të gjithë shumën e blerjes në rast pakënaqësie.

product-benefit-icon

Pagesa me para në dorëzim

Ne ofrojmë mundësinë e pagesës me para në dorë gjatë dërgimit të paketave.