Detajet e produktit

Hyper Tea
product
Hyper Tea
star star star star star
78 EUR   39 EUR

Çaji bimor që përmirëson funksionin e zemrës është një aleat aktiv në pastrimin dhe rikthimin e elasticitetit të enëve të gjakut, apo rregullimin e presionit të gjakut, pa lëkundje të padëshiruara. Përbërja e tij ka efekt në uljen e kolesterolit. Konsumim falas me terapi të mundshme.

1 Paketim
78 EUR 39 EUR
2 Paketim
118 EUR 59 EUR
3 Paketim
138 EUR 69 EUR
Produkte të tjera

Ilaçi bimor që keni kërkuar

Gjithçka që duhet të dini për Hyper Tea
Të synuara për përmirësim të gjithanshëm të situatës:I përshtatshëm për aritmi, neurozë, përmirësim të kujtesës, ulje të pasojave të goditjes në tru.
info
Ndihma e shpejte: Tashmë në 6 orët e para pas marrjes, rezultatet e para janë të mundshme!
info
product
info
Nuk shkakton kërcime dhe rënie të menjëhershme të presionit: Një aleat i mirë për përmirësimin e funksionit të zemrës dhe arterieve koronare.
info
Rezultat efektiv pa efekte anësore të vërejtura: Qelizat e gjalla bimore pajtohen plotësisht me qelizat e trupit të njeriut.
Përgatitja e çajit Hyper Tea është shumë e thjeshtë:
 • Shtoni dy lugë çaji në 2 dl ujë të ftohtë
 • Uji i çajit duhet të zihet deri në valë dhe të lihet të ftohet në një tenxhere të mbuluar (15 deri në 30 minuta)
 • Përziejini herë pas here dhe kullojini përpara se ta konsumoni
 • Pini Hypertea pas ngrënies
 • Nuk rekomandohet të konsumohet më shumë se 3 herë në ditë
Rezultatet janë të dukshme me përdorim të vazhdueshëm:
 • Lulja dhe gjethja e murrizit: reagon me ujin dhe fillon procesin e oksigjenimit të esencave natyrore të bimëve brenda çajit.
 • Rrënja e valerianës: ndihmon për t'u çlodhur nga stresi, shqetësimi, tensioni dhe pagjumësia.
 • Gjethja e thuprës: ul kolesterolin, pastron gjakun dhe vepron kundër sëmundjeve të mëlçisë. Ky përbërës është i shkëlqyer në luftën kundër presionit të lartë të gjakut.
 • Fruti i trëndafilit: largon pasojat e konsumimit të ushqimeve jo të shëndetshme, dhe redukton dëmtimet e enëve të gjakut.
 • Bari Hajduk: i njohur për veprimin e tij të fortë anti-inflamator, antimykotik dhe antimikrobik.
 • Gjethja e veshtullit të bardhë: vepron si rregullator i presionit, zemrës dhe qarkullimit të gjakut.

Avantazhet e blerjes nga ne
product-benefit-icon
Dërgesë e shpejtë dhe falas

Nëse produktin e dëshiruar e kemi në magazinë, dërgesa bëhet brenda 1 deri në 2 ditë pune.

product-benefit-icon
Blerje 100% e sigurt

Ne zëvendësojmë dhe rimbursojmë të gjithë shumën e blerjes në rast pakënaqësie.

product-benefit-icon
Para ne dore gjate dorezimit

Ne ofrojmë mundësinë e pagesës me para në dorë gjatë dërgimit të paketave.