Hyper Caps

Detajet e produktit

product
Hyper Caps
Kapsula bimore
star star star star star
*A megadott ár csak a kiválasztott piacra (Kosovo) érvényes, más helyről történő Rendelje meg ezen feltételek mellett nem lehetséges.
78 EUR   39 EUR

Kapsula natyrale, me bazë hudhrën e pastër, e cila prej kohësh konsiderohet aleate për normalizimin e presionit të gjakut. Ato janë një shtesë diete dhe disa përdorues të kënaqur pretendojnë se kanë vërejtur një përmirësim të presionit të gjakut.

1 Paketim
78 EUR 39 EUR
2 Paketim
128 EUR 64 EUR
3 Paketim
148 EUR 74 EUR
Produkte të tjera

Ilaçi bimor që keni kërkuar

Gjithçka që duhet të dini për Hyper Caps

I destinuar për përmirësimin gjithëpërfshirës të gjendjes së sistemit kardiovaskular
info
Ashtu si shumë prej produkteve tona, Hyper Caps ka përbërës me bazë natyrale.
info
product
info
Ka një probabilitet minimal të pasojave të padëshiruara.
info
Disa nga përdoruesit tanë të kënaqur pretendojnë se kanë vënë re një balancim të presionit të gjakut.

Mënyra e përdorimit:

  • Përdorni një kapsulë tre herë në ditë për një muaj
  • Nëse është e nevojshme, përsëriteni trajtimin pas 14 ditësh

Përbërësit e këtij preparati synojnë të ruajnë shëndetin kardiovaskular:

  • Ekstrakti i hudhrës së egër - i njohur që nga kohërat e lashta si një faktor që ndikon në presionin e gjakut
  • Oksidi i magnezit – punon për të përmirësuar ndjenjën e qetësisë
  • Vitamina E - një nga antioksidantët kryesorë në trup
  • Granulac – sipas hulumtimeve, funksionon për të reduktuar shfaqjen e mpiksjes së gjakut

Avantazhet e blerjeve me ne

product-benefit-icon

Dërgesë e shpejtë dhe falas

Nëse produktin e dëshiruar e kemi në magazinë, dërgesa bëhet brenda 1 deri në 2 ditë pune.

product-benefit-icon

Blerje 100% e sigurt

Ne zëvendësojmë dhe rimbursojmë të gjithë shumën e blerjes në rast pakënaqësie.

product-benefit-icon

Pagesa me para në dorëzim

Ne ofrojmë mundësinë e pagesës me para në dorë gjatë dërgimit të paketave.