HydroMax

Detajet e produktit

product
HydroMax
Përzierje çaji bimor
star star star star star
*A megadott ár csak a kiválasztott piacra (Kosovo) érvényes, más helyről történő Rendelje meg ezen feltételek mellett nem lehetséges.
78 EUR   39 EUR

Një preparat bimor i formuluar për të ruajtur funksionin normal të sistemit kardiovaskular. Është një aleat i përshtatshëm për ruajtjen e shëndetit të organizmit. E përbërë ekskluzivisht nga përbërës natyralë, kjo pije nuk ka shkaktuar asnjë efekt anësor tek përdoruesit deri më tani.

*Produkti është aktualisht i padisponueshëm.

Përgatitja bimore që po kërkoni

Gjithçka që duhet të dini për HydroMax

Qëllimi i këtij preparati është të forcojë trupin tuaj.
info
Ky çaj kombinon barëra të zgjedhura me kujdes, të përshtatshme për t'u kujdesur për shëndetin e enëve të gjakut.
info
product
info
Përbërja bimore e çajit, në kombinim, mund të kontribuojë në një ndjenjë të kënaqësisë së përgjithshme me gjendjen e trupit tuaj.
info
Për të përfituar sa më shumë nga efektet e këtij preparati, duhet të reduktoni zakonet tuaja të këqija në mënyrë që çaji Hydromax të ketë efektin më të mirë të mundshëm në trupin tuaj.

Si të përdorni çajin Hydromax?

  • Hidhni dy lugë çaji me 2dl ujë të ftohtë, ziejini derisa të vlojnë, më pas lërini për 15-30 minuta në një enë të mbuluar duke i përzier herë pas here dhe më pas kullojini. Pini 2 dl pije pa sheqer një deri në tre herë në ditë pas një vakti.

Përbërësit:

  • Gjethja dhe lulja e murrizit (Crataegus oxycantha), rrënja e valerianës (Valeriana officinalis), gjethet e thuprës (Betula specia), fryti i trëndafilit (Rosa canina), borzilok (Achillea millefolium), gjethet e veshtullit të bardhë (Viscum album).

Avantazhet e blerjeve me ne

product-benefit-icon

Dërgesë e shpejtë dhe falas

Nëse produktin e dëshiruar e kemi në magazinë, dërgesa bëhet brenda 1 deri në 2 ditë pune.

product-benefit-icon

Blerje 100% e sigurt

Ne zëvendësojmë dhe rimbursojmë të gjithë shumën e blerjes në rast pakënaqësie.

product-benefit-icon

Pagesa me para në dorëzim

Ne ofrojmë mundësinë e pagesës me para në dorë gjatë dërgimit të paketave.