Easy Slim

Detajet e produktit

product
Easy Slim
Përzierje çaji bimor
star star star star star
*A megadott ár csak a kiválasztott piacra (Kosovo) érvényes, más helyről történő Rendelje meg ezen feltételek mellett nem lehetséges.
78 EUR   39 EUR

Suplement dietik për ata që kanë frikë nga rezultatet e peshores së trupit. Frika le të mbetet vetëm një mister! Formula e produktit, e bazuar në përbërës natyralë, ka për qëllim të stimulojë detoksifikimin e trupit dhe të ketë një efekt të favorshëm në pamjen e trupit.

*Produkti është aktualisht i padisponueshëm.

Përgatitja bimore që po kërkoni

Gjithçka që duhet të dini për Easy Slim

Çaji Easy Slim është një produkt i destinuar për përdoruesit që duan të kujdesen për dietën e tyre.
info
Ky preparat u ofron përdoruesve përvojën e një pije freskuese që mund të përfshihet lehtësisht në rutinën e përditshme.
info
product
info
Easy Slim gjithashtu mund të ketë një efekt pozitiv në vetëbesimin, trupin dhe metabolizmin tuaj.
info
Përbërja natyrale dhe efektet e dobishme të çajit janë një fillim i mirë për një sistem të ri zakonesh të shëndetshme.

Si të përdorni Easy Slim Tea?

  • Hidhni dy lugë çaji me 2 dl ujë të nxehtë (të vluar), lëreni të qëndrojë për gjysmë ore duke e përzier herë pas here dhe më pas kullojeni. Pihet 2-3 herë në ditë pas ngrënies, gjithmonë një pije e sapopërgatitur, e ëmbëlsuar sipas dëshirës, mundësisht me mjaltë.

Përbërësit:

  • Sena (Senae folium), Buckthorn (cortex Frangulae), Kamomili (Chamomillae flos), Dëllinja (Juniperi fructus), Qimoni (Carvi fructus), Kopër (Foeniculi fructus) dhe Jamball (Liquiritae radix).

Avantazhet e blerjeve me ne

product-benefit-icon

Dërgesë e shpejtë dhe falas

Nëse produktin e dëshiruar e kemi në magazinë, dërgesa bëhet brenda 1 deri në 2 ditë pune.

product-benefit-icon

Blerje 100% e sigurt

Ne zëvendësojmë dhe rimbursojmë të gjithë shumën e blerjes në rast pakënaqësie.

product-benefit-icon

Pagesa me para në dorëzim

Ne ofrojmë mundësinë e pagesës me para në dorë gjatë dërgimit të paketave.