Dia Tea

Detajet e produktit

product
Dia Tea
Përzierje çaji bimor
star star star star star
*A megadott ár csak a kiválasztott piacra (Kosovo) érvényes, más helyről történő Rendelje meg ezen feltételek mellett nem lehetséges.
78 EUR   39 EUR

Çaj bimor, i destinuar për të ruajtur shëndetin e njerëzve që vuajnë nga simptomat e shkaktuara nga diabeti. Ai stimulon pankreasin të sekretojë insulinën e vet, e cila do të forconte mëlçinë dhe pankreasin në të njëjtën kohë. Konsumohet në të njëjtën kohë me medikamentet e përshkruara ditore. Përdorimi i vazhdueshëm dhe i vazhdueshëm mund të çojë në normalizimin e sheqerit në gjak.

1 Paketim
78 EUR 39 EUR
2 Paketim
128 EUR 64 EUR
3 Paketim
148 EUR 74 EUR
Produkte të tjera

Ilaçi bimor që keni kërkuar

Gjithçka që duhet të dini për Dia Tea

Betula folium: Ndihmon në uljen e nivelit të sheqerit në gjak, parandalon rrezikun e zhvillimit të komplikimeve të sëmundjes së veshkave.
info
Juniperi fructus: Stabilizon funksionin e veshkave, stimulon urinimin, ndihmon në ënjtjen.
info
product
info
Myrtilli folium: Një burim i neomirtilinës që stabilizon nivelet e sheqerit në gjak.
info
Phaseoli fructus sine: Mbështet imunitetin, largon etjen, largon nervozizmin.

Përgatitja e çajit Dia Tea është shumë e thjeshtë:

  • Shtoni dy lugë çaji në 2 dl ujë të ftohtë
  • Uji i çajit duhet të zihet deri në valë dhe të lihet të ftohet në një tenxhere të mbuluar (15 deri në 30 minuta)
  • Përziejini herë pas here dhe kullojini përpara se ta konsumoni
  • Një deri në dy gote në ditë dhe mos u shqetësoni më për diabetin

Përgatitje natyrale për të ndihmuar në stabilizimin e sheqerit në gjak:

Avantazhet e blerjeve me ne

product-benefit-icon

Dërgesë e shpejtë dhe falas

Nëse produktin e dëshiruar e kemi në magazinë, dërgesa bëhet brenda 1 deri në 2 ditë pune.

product-benefit-icon

Blerje 100% e sigurt

Ne zëvendësojmë dhe rimbursojmë të gjithë shumën e blerjes në rast pakënaqësie.

product-benefit-icon

Pagesa me para në dorëzim

Ne ofrojmë mundësinë e pagesës me para në dorë gjatë dërgimit të paketave.