Detajet e produktit

Dia Drops
product
Dia Drops
star star star star star
78 EUR   39 EUR

Dia Drops janë pika bimore. Ato synojnë të stabilizojnë përmbajtjen e sheqerit në gjak dhe të mbrojnë trupin nga përmbajtja e lartë e glukozës. Përbërësit e përdorur në pika, përmirësojnë funksionin e mëlçisë dhe pankreasit. Ato mund të përdoren pavarësisht nga stadi i diabetit.

1 Paketim
78 EUR 39 EUR
2 Paketim
118 EUR 59 EUR
3 Paketim
138 EUR 69 EUR
Produkte të tjera

Ilaçi bimor që keni kërkuar

Gjithçka që duhet të dini për Dia Drops
Ky është një produkt për të gjithë njerëzit që i kushtojnë vëmendje sheqerit dhe pasojave të tij në baza ditore.
info
Pika bimore, të destinuara për të ruajtur shëndetin e njerëzve që vuajnë nga simptomat e shkaktuara nga diabeti.
info
product
info
Ato stimulojnë pankreasin të sekretojë insulinën e vet, e cila do të forconte mëlçinë dhe pankreasin në të njëjtën kohë.
info
Është konsumim i lire së bashku me barnat e përshkruara ditore. Me përdorim të rregullt, mund të prisni që të hiqni glukozën e tepërt dhe të parandaloni zhvillimin e sheqerit.
Si ta perdorni Dia Drops?
  • Duhet të keni parasysh se trajtimi i pikave DiaDrops nuk është një proces i shpejtë. Mesatarisht, trajtimi me këtë produkt zgjat rreth dy muaj.
  • Rekomandohet të përdorni 10-15 pika tri herë në ditë, me një dietë të ekuilibruar dhe para ngrënies.
  • Mos harroni aktivitetin e përditshëm, për shëndetin tuaj!
Ai përmban përbërës aktivë, të cilët nxisin normalizimin e niveleve të sheqerit në gjak.
  • Ekstrakti i fasules - përmban argininë e cila ka një efekt të ngjashëm në trup si hormoni insulinë;
  • Ekstrakti i gjetheve të hithrës – balancon sheqerin dhe redukton inflamacionin dhe alergjitë
  • Ekstrakti i gjetheve të boronicës – ul nivelin e triglicerideve në gjak
  • Ekstrakti i gjetheve të thuprës - ul shpejt sheqerin në gjak dhe parandalon rrezikun e zhvillimit të komplikimeve të sëmundjes
  • Ekstrakti i barit të pelinit të bardhë - një ilaç jashtëzakonisht i mirë pas sëmundjeve të rënda, operacioneve dhe gjatë pneumonisë

Avantazhet e blerjes nga ne
product-benefit-icon
Dërgesë e shpejtë dhe falas

Nëse produktin e dëshiruar e kemi në magazinë, dërgesa bëhet brenda 1 deri në 2 ditë pune.

product-benefit-icon
Blerje 100% e sigurt

Ne zëvendësojmë dhe rimbursojmë të gjithë shumën e blerjes në rast pakënaqësie.

product-benefit-icon
Para ne dore gjate dorezimit

Ne ofrojmë mundësinë e pagesës me para në dorë gjatë dërgimit të paketave.