Detajet e produktit

Deep Inhale
product
Deep Inhale
star star star star star
78 EUR   39 EUR

Çaji bimor si mbështetja më e madhe në shumicen e grimcave negative në ajër, apo si pasojat e pirjes së duhanit, të cilat dëmtojnë përgjithmonë shëndetin e organeve të frymëmarrjes. Ka një funksion mbrojtës parandalues edhe në rast të pamundësisë për të ndaluar konsumimin e produkteve të duhanit. Ai gjithashtu synon të mbrojë kundër ekspozimit të përditshëm ndaj viruseve. Është një preparat i papërfillshëm që ka një efekt pozitiv në funksionin e mushkërive.

1 Paketim
78 EUR 39 EUR
2 Paketim
118 EUR 59 EUR
3 Paketim
138 EUR 69 EUR
Produkte të tjera

Ilaçi bimor që keni kërkuar

Gjithçka që duhet të dini për Deep Inhale
Neutralizon: Shtyp aktivitetin jetësor të mikroorganizmave të dëmshëm (viruset, bakteret dhe kërpudhat).
info
Lehtëson: Lehtëson pasojat e sëmundjeve kronike të frymëmarrjes. Eliminon kollën, largon mukozën dhe redukton edemën e mukozës.
info
product
info
Mbron: Redukton rrezikun e infektimit gjatë epidemive sezonale. Redukton ndjeshmërinë ndaj alergeneve të ndryshëm.
info
Për duhanpirësit. Edhe ish edhe pasiv. Pastroni traktin respirator nga tymi i duhanit, depozitat rrëshinore dhe smogu.
Pregaditja e cajit Deep Inhale eshte shume e thjeshte:
  • Tre luge caji ne 500 ml uje te vluar
  • E mbuloni dhe e leni te rrije per 20 minuta me nje perzierje kohe pas kohe
  • Para kosumimit e kulloni , caji pihet i vaket ose i ftohet gjate tere dites
  • Caji nuk duhet ta ambelsoni sepse ne vete e mban embelsimin natyral
Një produkt natyral për ruajtjen e shëndetit të sistemit të frymëmarrjes:
  • Pobjella me gjethe- Thellesisht e pastron sistemin respiratore nga zhuli dhe shllajmi , i regjeneron alveolat dhe i mbron nga demtimet . e lehteson frymemarrjen dhe e ndalon mbledhjen e shllajmit ne mushkeri.
  • Lule e shlezit te zi - E forcon imunitetin , e mundeson rrallimin dhe nxerrjen e zhulit dhe shllajmit, ka veprim anti-inflamator, eshte efikas te kolli i thate dhe kolli i duhanpiresve.
  • Rrenja e shlezit te bardhe - Ndihmon te kollitja dhe ka efekt antiflamatore , i mbron mushkerite , bronhet , trakene prej ndikimit negativ dhe e rrit ngirjen e gjakut me oksigjen.
  • Rrënja e jamballit- Mundeson shume lehte nxerrjen e shllajmit , i largon dhe ndalon inflamacionin, e forcon regjenerimin natyral te qelizave dhe regjeneron eleasticitetin e eneve te gjakut .
  • Fruta e kopres - Ndihmon ne kunder inflamacionin e kollit dhe ndalon zhvillimin e semundjeve kronike respiratore .

Avantazhet e blerjes nga ne
product-benefit-icon
Dërgesë e shpejtë dhe falas

Nëse produktin e dëshiruar e kemi në magazinë, dërgesa bëhet brenda 1 deri në 2 ditë pune.

product-benefit-icon
Blerje 100% e sigurt

Ne zëvendësojmë dhe rimbursojmë të gjithë shumën e blerjes në rast pakënaqësie.

product-benefit-icon
Para ne dore gjate dorezimit

Ne ofrojmë mundësinë e pagesës me para në dorë gjatë dërgimit të paketave.