Beauty Derm

Detajet e produktit

product
Beauty Derm
Krem me bazë bimore
star star star star star
*A megadott ár csak a kiválasztott piacra (Kosovo) érvényes, más helyről történő Rendelje meg ezen feltételek mellett nem lehetséges.
78 EUR   39 EUR

Krem i krijuar për të luftuar rrudhat dhe shenjat e dukshme të plakjes. Lëkura është gjithashtu e hidratuar, që është hapi i parë dhe themelor për kujdesin e fytyrës, e ekspozuar ndaj grimcave më të dëmshme nga mjedisi. Pasojat e shumë viteve të aplikimit të grimit kërkojnë hapa afatgjatë për të rivendosur tonin e dëmtuar të lëkurës së fytyrës. Përbërja e pastër bimore është një fillim i mirë.

1 Paketim
78 EUR 39 EUR
2 Paketim
128 EUR 64 EUR
3 Paketim
148 EUR 74 EUR
Produkte të tjera

Ilaçi bimor që keni kërkuar

Gjithçka që duhet të dini për Beauty Derm

Ai përfshin komponentë të ndryshëm mbrojtës UV si dhe elementë biologjikisht aktivë për rinovimin e qelizave të lëkurës
info
Ndihmon në parandalimin e përsëritjes së rrudhave duke pasuruar lëkurën e fytyrës dhe qafës me një gamë të gjerë vitaminash, mineralesh dhe aminoacidesh.
info
product
info
Aktivizon prodhimin e kolagjenit dhe elastinës, të cilat, si një material ndërtimi, inkorporohen në kolagjenin e dobësuar të lëkurës dhe shtyjnë rrudhat nga brenda.
info
Aplikimi i rregullt i kremit Beauty Derm rikthen tensionin dhe e bën formën e fytyrës të qartë dhe të tendosur.

Si të aplikoni Beauty Derm:

  • Pastroni butësisht lëkurën nga grimi dhe papastërtitë, tonik për pastrimin e fytyrës.
  • Aplikojeni kremin në lëkurë të pastër me lëvizje masazhi rrethore, duke shmangur zonën e syve.
  • Lëkura juaj menjëherë shtrëngohet dhe hidratohet thellësisht. Kremi qëndron aktiv për 24 orë pas përdorimit!

Forca e lëkurës së bukurisë:

  • Vaji i farës së ricinit: Ka 11 herë më shumë aminoacide dhe antioksidantë se vitamina C.
  • Vaji i sherebelës: Ka gjashtë herë më shumë proteina thelbësore për shëndetin e lëkurës - më shumë keratinë se mishi.
  • Vaji i trëndafilit: Ka dy herë më shumë acide omega 3 se peshku

Avantazhet e blerjeve me ne

product-benefit-icon

Dërgesë e shpejtë dhe falas

Nëse produktin e dëshiruar e kemi në magazinë, dërgesa bëhet brenda 1 deri në 2 ditë pune.

product-benefit-icon

Blerje 100% e sigurt

Ne zëvendësojmë dhe rimbursojmë të gjithë shumën e blerjes në rast pakënaqësie.

product-benefit-icon

Pagesa me para në dorëzim

Ne ofrojmë mundësinë e pagesës me para në dorë gjatë dërgimit të paketave.