Detajet e produktit

Apolloss
product
Apolloss
star star star star star
78 EUR   39 EUR

Apollos. Një emër i fuqishëm dhe pushtues, në përputhje me veprimin. Një përgatitje e re bimore për ata që po luftojnë me marrjen e vazhdueshme të karbohidrateve. Përbërja natyrale dhe ekstraktet përshpejtojnë procesin e detoksifikimit të trupit dhe shndërrimin e depozitave të yndyrës në energji, të cilat ju i konsumoni shpejt dhe lehtë. Krijon kushtet për humbje të thjeshtë në peshë të njerëzve aktivë të përditshëm, të cilëve u mungon frymëzimi për një dietë të reduktuar.

1 Paketim
78 EUR 39 EUR
2 Paketim
118 EUR 59 EUR
3 Paketim
138 EUR 69 EUR
Produkte të tjera

Ilaçi bimor që keni kërkuar

Gjithçka që duhet të dini për Apolloss
Përmirësim gjithëpërfshirës i shëndetit: Thith yndyrat dhe i kthen ato në energji.
info
Rrit prodhimin e leptinës: (“hormoni i ngopjes”) dhe ul oreksin.
info
product
info
Produktet dopamine: hormoni i lumturisë.
info
Ai largon toksinat nga trupi dhe largon lëngjet e tepërta nga trupi.
Përgatitja e çajit Apolloss është shumë e thjeshtë:
  • Shtoni dy lugë çaji në 2 dl ujë të ftohtë
  • Uji i çajit duhet të zihet deri në valë dhe të lihet të ftohet në një tenxhere të mbuluar (15 deri në 30 minuta)
  • Përziejini herë pas here dhe kullojini përpara se ta konsumoni
  • Pini një gote para çdo vakti dhe një gote para çdo stërvitje.
  • Kohëzgjatja e rekomanduar e trajtimit - 1 muaj
Përbërje me cilësi të lartë falë së cilës do të humbni peshë shpejt dhe sigurt!
  • Çaji jeshil: Largon toksinat, zvogëlon prodhimin e yndyrës nënlëkurore, ngadalëson plakjen.
  • Schizandra: Djeg qelizat e vjetra dhjamore dhe parandalon shtimin në peshë.
  • Hithra: Rrit prodhimin e leptinës - “hormoni i ngopjes”, ul oreksin, ndrydh urinë.
  • Nenexhiku: Redukton nivelet e glukozës dhe kolesterolit.
  • Ulliri: Përshpejton metabolizmin, nuk lejon që kaloritë e tepërta të mbeten në trupin tuaj

Avantazhet e blerjes nga ne
product-benefit-icon
Dërgesë e shpejtë dhe falas

Nëse produktin e dëshiruar e kemi në magazinë, dërgesa bëhet brenda 1 deri në 2 ditë pune.

product-benefit-icon
Blerje 100% e sigurt

Ne zëvendësojmë dhe rimbursojmë të gjithë shumën e blerjes në rast pakënaqësie.

product-benefit-icon
Para ne dore gjate dorezimit

Ne ofrojmë mundësinë e pagesës me para në dorë gjatë dërgimit të paketave.