Altea

Detajet e produktit

product
Altea
Përzierje çaji bimor
star star star star star
*A megadott ár csak a kiválasztott piacra (Kosovo) érvényes, más helyről történő Rendelje meg ezen feltételek mellett nem lehetséges.
78 EUR   39 EUR

Pije bimore e formuluar me përbërës të përzgjedhur me kujdes. Qëllimi i përgatitjes është të mbështesë trupin për njerëzit që duan të ndryshojnë zakonin e tyre të keq dhe të zëvendësojnë pijet alkoolike me një shtesë ushqimore të shëndetshme natyrale.

1 Paketim
78 EUR 39 EUR
2 Paketim
128 EUR 64 EUR
3 Paketim
148 EUR 74 EUR
Produkte të tjera

Përgatitja bimore që po kërkoni

Gjithçka që duhet të dini për Altea

Çaji Altea është një pije e ekuilibruar bimore e destinuar për të gjithë njerëzit që duan të udhëheqin një mënyrë jetese të shëndetshme.
info
Ai përbëhet nga bimë të zgjedhura në mënyrë selektive që janë të njohura tradicionalisht për vetitë e tyre të dobishme të mundshme.
info
product
info
Bimët kombinohen me kujdes për të krijuar një përzierje unike dhe efekti i përgjithshëm i çajit mund të kontribuojë në një ndjenjë të përgjithshme të mirëqenies.
info
Me përdorimin e këtij produkti duhet të filloni të ndryshoni zakonet tuaja të këqija, në mënyrë që çaji Altea të funksionojë sa më mirë në trupin tuaj.

Si të përdorni çajin Altea?

  • Hidhni një lugë nga përzierja me 200 ml ujë të nxehtë. Lëreni të mbuluar për 30 minuta. Kullojeni dhe pini një filxhan çaj të plotë tri herë në ditë, gjysmë ore para ngrënies.

Përbërësit:

  • Kantarioni (Millefolli herba), trumza (Serpylli herba), Kantarioni (Hyperici herba), rozmarina (Cydonia oblonga), trumza (Thymus vulgaris), engjëllja medicinale (Angelica archangelica)

Avantazhet e blerjeve me ne

product-benefit-icon

Dërgesë e shpejtë dhe falas

Nëse produktin e dëshiruar e kemi në magazinë, dërgesa bëhet brenda 1 deri në 2 ditë pune.

product-benefit-icon

Blerje 100% e sigurt

Ne zëvendësojmë dhe rimbursojmë të gjithë shumën e blerjes në rast pakënaqësie.

product-benefit-icon

Pagesa me para në dorëzim

Ne ofrojmë mundësinë e pagesës me para në dorë gjatë dërgimit të paketave.