Aloe Vera Premium

Detajet e produktit

product
Aloe Vera Premium
Kapsula bimore
star star star star star
*A megadott ár csak a kiválasztott piacra (Kosovo) érvényes, más helyről történő Rendelje meg ezen feltételek mellett nem lehetséges.
78 EUR   39 EUR

Aloe Vera Premium është një përgatitje e krijuar në formën e kapsulave, dhe synon të mbështesë trupin tuaj në rezistencën ndaj lodhjes, ngarkesës mendore, metabolizmit të dëmtuar dhe imunitetit.

1 Paketim
78 EUR 39 EUR
2 Paketim
128 EUR 64 EUR
3 Paketim
148 EUR 74 EUR
Produkte të tjera
*Produkti per momentin eshte ne munges.

Ilaçi bimor që keni kërkuar

Gjithçka që duhet të dini për Aloe Vera Premium

Çdo kapsulë Aloe Vera Premium përmban përbërës të përzgjedhur me kujdes që mund të kontribuojnë në mirëqenien e trupit tuaj.
info
Bima aloe vera, e cila është përbërësi kryesor në kapsula, është përdorur për shekuj me radhë në kultura të ndryshme për shkak të efekteve të saj potenciale të dobishme në trup.
info
product
info
Produkti është shumë i lehtë për t'u përdorur. Kapsulat janë të lehta për t'u gëlltitur dhe nuk shkaktojnë siklet.
info
Nëse doni të kujdeseni për trupin tuaj në mënyrë natyrale, Aloe Vera Premium është partneri juaj në përmirësimin e mirëqenies dhe vitalitetit.

Si ta përdorim këtë produkt?

  • Ju mund të merrni dy kapsula në ditë, me sasinë optimale të lëngut.

Komponentët aktivë:

  • Ekstrakt aloe i thatë;
  • Gjethja (Aloe barbadensis);
  • Aloe barbadean (aloe e vërtetë).

Ekscipientët:

  • Altodextrin;
  • Mish misri;
  • Dioksidi i silikonit;
  • Stearat magnezi.

Avantazhet e blerjeve me ne

product-benefit-icon

Dërgesë e shpejtë dhe falas

Nëse produktin e dëshiruar e kemi në magazinë, dërgesa bëhet brenda 1 deri në 2 ditë pune.

product-benefit-icon

Blerje 100% e sigurt

Ne zëvendësojmë dhe rimbursojmë të gjithë shumën e blerjes në rast pakënaqësie.

product-benefit-icon

Pagesa me para në dorëzim

Ne ofrojmë mundësinë e pagesës me para në dorë gjatë dërgimit të paketave.