Detajet e produktit

AdipoStop
product
AdipoStop
Sprej bimor
star star star star star
*A megadott ár csak a kiválasztott piacra (Kosovo) érvényes, más helyről történő Rendelje meg ezen feltételek mellett nem lehetséges.
78 EUR   39 EUR

Spraj bimor për lëkurën e prirur ndaj celulitit. Ofron mbështetje për lëkurën në rezistencën e saj ndaj celulitit. Përbërja natyrale ka një efekt freskues në trup. Është vetëm për përdorim të jashtëm dhe depërton thellë në shtresat e lëkurës ku zhvillohen depozitat e celulitit. Nuk u regjistruan asnjë efekt anësor në lëkurë dhe preparati ka për qëllim kujdesin dhe hidratimin e përditshëm të trupit.

1 Paketim
78 EUR 39 EUR
2 Paketim
128 EUR 64 EUR
3 Paketim
148 EUR 74 EUR
Produkte të tjera

Përgatitja bimore që po kërkoni

Gjithçka që duhet të dini për AdipoStop
Përfaqëson një zgjedhje të shkëlqyer për të gjithë ata që nuk janë adhurues të kapsulave, shurupeve dhe çajrave, sepse krijohet në formën e sprejit;
info
Përthithet shpejt, duke mos lënë shenja ngjitëse në lëkurë;
info
product
info
Është i sigurt për t'u përdorur për shkak të përbërësve të zgjedhur me kujdes në bazë natyrale;
info
Për shkak të qëllimit të tij, shkon mirë me ushtrimet e rregullta dhe aktivitetet e përditshme.
Si të përdorni Adipostop sprej?
 • Ky spërkatje duhet të përdoret një herë në ditë. Aplikojeni një sasi të vogël në zonat e pastruara dhe të thata të lëkurës që dëshironi të trajtoni.
Përbërja e sprejit Adipostop:
 • Uji;
 • Glicerinë;
 • Ekstrakti i ananasit;
 • Ekstrakti i gjetheve të xhinko biloba;
 • Ekstrakti i Gotu kola (centella asiatica);
 • Ekstrakti i rrënjës së derrit gjembak (ruscus aculeatus);
 • Ekstrakti i specit (capsicum annuum);
 • Ekstrakti i algave (euglena gracilis)
 • Ekstrakt i lulëkuqes së detit (glaucium flavum);
 • Kafeina;
 • Acidi sorbik;
 • Alkooli benzil;
 • Acidi salicilik;

Avantazhet e blerjeve me ne
product-benefit-icon
Dërgesë e shpejtë dhe falas

Nëse produktin e dëshiruar e kemi në magazinë, dërgesa bëhet brenda 1 deri në 2 ditë pune.

product-benefit-icon
Blerje 100% e sigurt

Ne zëvendësojmë dhe rimbursojmë të gjithë shumën e blerjes në rast pakënaqësie.

product-benefit-icon
Pagesa me para në dorëzim

Ne ofrojmë mundësinë e pagesës me para në dorë gjatë dërgimit të paketave.